پرداخت هزینه‌ها

در راستای تسهیل فرآیند پرداخت هزینه‌های خرید و پشتیبانی محصولات آفاق، مشتریان طرف قرارداد شرکت می‌توانند، با وارد کردن اطلاعات وجوه نیازمند پرداخت خود در این صفحه، با استفاده از کلیه کارت‌های عضو شبکه شتاب، هزینه‌های مربوطه را به صورت آنلاین، از طریق درگاه پرداخت امن بانکی، به حساب شرکت واریز کرده و تاییدیه واریز خود را دریافت نمایند. خواهشمند است، پیش از تکمیل فرم و انجام پرداخت، موارد ذیل را مد نظر قرار دهید:

  • هزینه‌های پرداختی در این صفحه، باید حتما بر اساس هماهنگی قبلی با شرکت و مبتنی بر فاکتورهای ارائه شده، یا قراردادهای فروش و خدمات آموزش، مشاوره و پشتیبانی بعد از فروش محصولات به مشتریان باشد.
  • مشتریان جدید شرکت، برای خدمات نصب، آموزش و راه اندازی اولیه نرم افزارهای خریداری شده و پشتیبانی تعهد شده اولیه دوره گارانتی، نیازی به پرداخت هزینه در این صفحه ندارند.
  • ذکر دقیق و صحیح اطلاعات خواسته شده، شامل مشخصات واریز کننده، اطلاعات تماس، دلیل و شرح پرداخت و شماره فاکتور مربوطه (درصورت وجود) در این صفحه الزامی است.
  • درصورت تایید و تکمیل فرآیند پرداخت، از طرف درگاه بانکی، یک «شماره پیگیری» به شما ارائه خواهد شد، که لازم است آن را در جایی مطمئن یادداشت نمایید، تا درصورت وقوع هرگونه مشکل یا مغایرت، بتوانید پیگیری های لازم را بر اساس شماره مورد نظر انجام دهید.
  • شرایط و ضوابط پایگاه و پیمان رازداری ما در قسمت «قوانین و مقررات» درج شده است.
  • درصورت وجود هرگونه اشکال یا ابهام یا نیاز به سفارش سایر محصولات و خدمات، با ما تماس بگیرید.

با سپاس از انتخاب شما

شرکت نرم افزاری آفاق

درگاه پرداخت

ملت
ارتباط با ما
مشتاقانه چشم انتظار نظرات ارزشمند شما هستیم.

موضوع:

حوزه فعالیت شما:

طریقه آشنایی با ما:

عضویت در خبرنامه
ما را در ارسال هدفمند اطلاعات مورد نیاز خود یاری فرمایید.
حوزه فعالیت شما:
طریقه آشنایی با ما:
درخواست خرید
با تمام توان خود، قدردان اعتماد گرانقدر شما خواهیم بود.

طریقه آشنایی با ما

درخواست مشاوره و دمو
از هیچ تلاشی برای ارائه برتری های محصولات خود فروگذار نمی کنیم. آگاهانه و با اطلاعات کافی انتخاب کنید.

طریقه آشنایی با ما

نوع درخواست

دریافت کاتالوگ محصولات
آگاهانه و با اطلاعات کافی انتخاب کنید.

طریقه آشنایی با ما

ارسال رزومه
دوست عزیز، لطفا موقعیت شغلی مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از ورود اطلاعات لازم رزومه خود را بارگذاری کنید تا پس از بررسی اولیه، شما تماس گرفته شود.
اطلاعات ضروری
رزومه ای آپلود نشده است