مسیر سایت

مقاله ها

تقدیر از شرکت نرم‌افزاری آفاق، بعنوان شرکت فناور برتر حوزه اشتغال سال 1394 (12 آبان 95)

به گزارش روابط عمومی شرکت نرم افزاری آفاق، طی مراسمی با حضور جناب آقای مهندس صادقی، استاندار محترم قم و هیئت همراه ایشان و روسای سازمان های استانی و دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان  و واحدهای فناور مراکز رشد و پارک علم و فناوری استان، در شامگاه روز چهارشنبه مورخ 12 آبان 1395، از شرکت نرم افزاری آفاق بعنوان شرکت فناور برتر حوزه اشتغال در سال 1394، توسط استاندار محترم قم تقدیر بعمل آمد.

لازم به ذکر است که شرکت نرم افزاری آفاق، با حدود 15 سال سابقه و با رتبه چهار از شورای عالی انفورماتیک در سه حوزه و بعنوان اولین دبیر نظام صنفی رایانه ای استان قم، معتبرترین شرکت نرم‌افزاری خصوصی استان قم می باشد که سال گذشته نیز بعنوان سرآمد نخبگان فناوری اطلاعات استان شناخته شده و توسط رئیس مجلس شورای اسلامی از این شرکت تقدیر بعمل آمد.

همچنین در این مراسم دکتر سید محمد حسین اخوان، رئیس پارک علم و فناوری استان، خاطرنشان کرد: از مجموعه 73 شرکت دانش بنیان، 50 مورد آن در مرکز رشد و 23 شرکت نیز در مدیریت امورموسسات قرار دارند و به گواهی وزارت علوم و فناوری، سطح قم در زمینه دانش بنیانی از سه به سطح دو ارتقاء پیدا کرد.
وی از مسئولان استان خواست به تناسب این ارتقاء سطح باید در استان، توسعه ساختاری نیز اتفاق بیفتد تا این شرکت ها آماده تر و توانمندتر از گذشته در خدمت فناوری باشند.
اخوان یادآورشد: برگزاری این نشست ها و ایجاد گفتمان مناسب میان فناوران و مسئولان استان می تواند در رشد و ارتقای شرکت های دانش بنیان کمک کند و امید است این گفت وگوها با حضور استاندار تداوم داشته باشد.

تقدیر از مهندس محمد رضا نادری زاد، مدیرعامل شرکت نرم افزاری آفاق، بعنوان شرکت برتر حوزه اشتغال استان قم

 

 

 

قوانین و مقررات | پیمان رازداری | نقشه سايت | تماس با ما
کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به شرکت نرم افزاری آفاق (اندیشه فناوری اطلاعات قرن) می باشد.