مسیر سایت

مقاله ها

امضاء تفاهم نامه همکاری نرم افزاری بین سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان سمنان و قم (1392/07/14)

  به گزارش واحد خبری شرکت نرم افزاری آفاق، این تفاهم نامه نرم افزاری ما بین سازمانهای نظام مهندسی ساختمان قم و سمنان که هر دو از نرم افزار ارجاع کار شرکت آفاق استفاده می­کنند و با هدف هم افزایی در پیشبرد اهداف سازمانها، تبادل دانش و تجربیات مهندسین دو استان، و همچنین ایجاد بستری مناسب جهت اجرای روش های نزدیک به هم بر اساس قوانین و دستورالعمل های موجود در هر دو سازمان تدوین و به امضا رسید.

  در مراسم انعقاد این تفاهم نامه که به میزبانی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم برگزار شد، مهندس مقومی (ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم) در ابتدای این جلسه طی سخنانی اظهار داشت: امید است با انعقاد این تفاهم نامه، همکاری در زمینه نرم افزار جامع نظام مهندسی و ارجاع کار، همکاری بین دو سازمان را گسترش دهیم.

  وی با اشاره به تبادل تجربیات کارشناسان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم و سمنان در زمینه نرم افزار اتوماسیون خدمات مهندسی شرکت آفاق گفت: کارشناسان نظام مهندسی قم تجربیات خوبی در زمینه کار با نرم افزار افق دارند که انتقال این تجربیات موجب تمایل سازمان نظام مهندسی سمنان برای همکاری و استفاده از این نرم افزار شده است.

  همچنین مهندس کیانوش نیک هوش (رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان سمنان) در سخنانی با تقدیر از سازمان نظام مهندسی قم در برگزاری این جلسه اظهار داشت: برقراری ارتباط های کاری و استفاده سازمان های نظام مهندسی از تجربیات یکدیگر موجب بالندگی و ارتقاء جایگاه نظام های مهندسی خواهد شد.

امضای تفاهم نامه همکاری نرم افزاری

از سمت راست: مهندس نیک هوش، مهندس مقومی و مهندس نادری زاد (مدیرعامل شرکت نرم افزاری آفاق)

 

  رئیس سازمان نظام مهندسی سمنان، در خصوص نرم افزار اتوماسیون نظام مهندسی و نرم افزار اولویت بندی ارجاع نیز بیان داشت: این نرم افزار چندین سال در سازمان نظام مهندسی قم مورد استفاده قرار گرفت و همچنین تلاش های فراوانی برای رفع مشکلات موجود به منظور رفاه حال بیشتر اعضاء صورت گرفت. به همین دلیل سازمان نظام مهندسی ساختمان سمنان نیز تصمیم به استفاده از این نرم افزار گرفت. همچنین عملکرد شرکت نرم افزاری آفاق در نصب و راه اندازي نرم افزار در سازمان سمنان فراتر از وظايف قانوني و قراردادي بوده و با دلسوزي و همراهي کامل اين کار انجام شده است.

  سپس آقای مهندس نادری زاد (مدیر عامل شرکت نرم افزاری آفاق) ضمن تشکر از برگزاری این جلسه اظهار داشت: اميدواریم با انعقاد اين تفاهم نامه، ضمن استفاده از تجربيات موفق دو سازمان در توسعه فني و عملياتي نرم افزار، گسترش استفاده از اين نرم افزار، که حاصل تجربيات سالهاي متمادي سازمان نظام مهندسي استان قم مي باشد را در سازمان هاي نظام مهندسی ديگر نیز شاهد باشیم.

  در پایان جلسه تفاهم نامه امضا و میان دو سازمان مبادله شد.

  لازم به ذکر است نرم افزار اتوماسیون سازمان نظام مهندسی ساختمان افق، با هدف ساماندهی فرایندهای خدماتی سازمان های نظام مهندسی بالاخص توزیع عادلانه فرصت های شغلی بین اعضاء سازمان، توسط شرکت آفاق طراحی و تولید شده است. طراحی و اجرای این سیستم از اواخر سال 1384 آغاز شده و در حال حاضر در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم، لرستان و سمنان در حال سرویس دهی می باشد.  این سیستم از زیر سیستم های اعضا و دفاتر، توزیع خدمات مهندسی، خدمات مهندسی، حسابداری - مالی و ارتباطات تشکیل شده است.

گزارش تصویری: 

 «برای مشاهده تصاویر در سایز اصلی، روی عکس کلیک کنید»

 

بازتاب خبر در سایت شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان

بازتاب خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان قم

بازتاب خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان سمنان

بازتاب خبر در خبرگزاری فارس

قوانین و مقررات | پیمان رازداری | نقشه سايت | تماس با ما
کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به شرکت نرم افزاری آفاق (اندیشه فناوری اطلاعات قرن) می باشد.