مسیر سایت

مقاله ها

سمینار رونمایی و توجیه «سامانه نرم افزار جامع نظام مهندسی و ارجاع کار افق» در سمنان برگزار شد (1392/03/12)

  به گزارش واحد روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان، سمینار رونمایی و توجیه «سامانه نرم افزار جامع نظام مهندسی و ارجاع کار افق» روز یکشنبه مورخ 12/3/1392 در سالن اجتماعات اداره کل مسکن و شهرسازی استان سمنان برگزار شد.

 

 

nezam semnan

 

 

 در افتتاحیه این سمینار مهندس نیک هوش - ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان - ضمن عرض خیر مقدم به اعضای محترم سازمان و نمایندگان «شرکت نرم افزاری آفاق» به اقدامات انجام شده سازمان در جهت راه اندازی نرم این افزار اشاره کرد و گفت: با رویکرد جدید سازمان مبنی بر توزیع عادلانه کار و در جهت ارائه خدمات بهتر و سریعتر به اعضای محترم سازمان "نرم افزار اتوماسیون سازمان نظام مهندسی ساختمان افق" خریداری و راه اندازی شده است.

 در ادامه این سمینار مهندس نادری (مدیرعامل شرکت نرم افزاری آفاق) و مهندس محمدی به معرفی این نرم افزار و رونمایی و توجیه آن پرداختند.

لازم به ذکر است نرم افزار جامع نظام مهندسی و ارجاع کار افق شامل بخش های : مدیریت، خدمات مهندسی، توزیع کار، کنترل و بررسی نقشه، دفاتر فنی و مهندسی، بازرسی گاز، آموزش و اعضای نظام مهندسی می­باشد. همچنین سامانه خدمات اینترنتی بازرسی گاز به عنوان جدید ترین محصول شرکت می­باشد که در آن گردش کار بازرسی گاز به طور کامل از طریق اینترنت قابل پیگیری می ­باشد.

در پایان این سمینار با تشکیل پنل پرسش و پاسخ با حضور آقایان مهندس نیک هوش، مهندس کرمی، مهندس اشعری، مهندس نادری و مهندس محمدی به پاسخگویی پرسش­های مطروحه حاضرین پرداختند.

 

 

 

قوانین و مقررات | پیمان رازداری | نقشه سايت | تماس با ما
کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به شرکت نرم افزاری آفاق (اندیشه فناوری اطلاعات قرن) می باشد.